Już niedługo będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Wypada oczywiście nagrodzić każdą z Pań symbolicznym kwiatkiem 8 Marca, ale na jedną z kobiet czeka specjalne wyróżnienie.
Chodzi bowiem o plebiscyt „Polka roku w UK” , który przeprowadza na Wyspach Kongres Polskich Kobiet.
Zwyciężczynię poznamy już w kwietniu, a szczegółowe informacje na ten temat oraz jak wypełnić wniosek znajdziecie na tej stronie –
http://krolestwopolek.eu/plebiscyt

W kwietniu poznamy Polkę Roku w UK – kobietę wyłonioną spośród wszystkich Polek na Wyspach, która inspiruje swoją działalnością i zaradnością, a przede wszystkim jest wyjątkowa. Plebiscyt odbędzie się w ramach Kongresu Polskich Kobiet w Wielkiej Brytanii.

Motywem przewodnim Kongresu, który odbędzie się w Londynie, jest ‘Inspiracja – Pasja – Sukces.’ Spotkanie organizuje grupa polskich profesjonalistek, przy współudziale organizacji polonijnych.

Do konkursu mogą stanąć Panie, które swoją pracą i determinacją mają wpływ na życie ekonomiczne i społeczne w Wielkiej Brytanii. Polki są wielokrotnie postrzegane jako pracowite buisness woman, które podążają swoją ścieżka kariery, potrafią walczyć ze stereotypami, oraz dążą do równouprawnienia płci.

Zwyciężczyni zostanie wybrana spośród finalistek drogą elektronicznego głosowania, w którym głosować będą mogli wszyscy internauci.
Wypełnione formularze należy przesyłać na adres biuro@krolestwopolek.eu do dnia 15 marca 2013.